Sale! Scitec - Whey Isolate 700g View larger

Scitec - Whey Isolate 700g

New

Białko izolat serwatki 700g, Smaki: Wanilia, Banan, Truskawka, Czekolada

More details

This product is no longer in stock

76,00 zł

-19,00 zł

95,00 zł

Add to wishlist

More info

100% Whey Isolate zawiera doskonałą jakość białka wyłącznie z serwatki.

Ogólnie, serwatkowy "izolat" białek jest produkowany tak, aby uzyskać większy procent białka niż z "koncentratów" serwatki, co również znaczy, że"izolaty" mają niższy poziom cukru (włącznie z laktozą) i tłuszczu!

Białka stanowią źródło azotu oraz aminokwasów niezbędnych, które organizm potrzebuje do wzrostu i utrzymania tkanki mięśniowej. A więc 100% Whey Isolate przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości*.

Białko serwatki z mleka uważane jest za białko "kompletne”, ponieważ dostarcza organizmowi wszystkie niezbędne aminokwasy, łącznie z 9 niezbędnymi aminokwasami, których organizm nie może syntetyzować i muszą one być dostarczone w diecie (tj.Histydyna, Izoleucyna, Leucyna, Lizyna, Metionina, Fenyloalanina, Treonina, Tryptofan, Walina). 100% Whey Isolate ma dodaną L-glutaminę, która jest najobficiej występującym wolnym aminokwasem w ludzkiej krwi.

* Stwierdzenia zostały dowiedzione naukowo i zatwierdzone przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority).

Sposób użycia

Wymieszać jedną porcję produktu (25 g) z 300 ml wody, mleka bądź z innym płynem. Spożywać dwa-trzy razy dziennie, najlepiej zaraz po treningu i od razu po przebudzeniu.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Scitec - Whey Isolate 700g

Scitec - Whey Isolate 700g

Białko izolat serwatki 700g, Smaki: Wanilia, Banan, Truskawka, Czekolada

Write a review