VITARGO - Carboloader 2kg View larger

VITARGO - Carboloader 2kg

New

Węglowodany Vitargo 2kg , Smak : Orange

More details

This product is no longer in stock

119,00 zł

Add to wishlist

More info

Unikalny napój węglowodanowy dla sportowców, dający wyraźnie odczuwalne efekty!!
Vitargo® CARBOLOADER zawiera specjalnie udoskonalony węglowodan dla sportowej elity spełniający ich potrzeby i wymagania.
Ten unikalny węglowodan powoduje że Vitargo® CARBOLOADER uzupełnia niedobory glikogenu w organizmie. carboloader pudelko2Uzupełnia, ale nie zastępuje w pełni normalnych posiłków.
Vitargo® CARBOLOADER daje najlepsze efekty w uzupełnianiu węglowodanów w organizmie jako napój sportowy przed i podczas treningów/zawodów, a także co jest bardzo ważne uzupełnia bilans energetyczny po treningu/zawodach.
Badania kliniczne Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie potwierdzają powyższą teorię.
Poprzez uzupełnianie węglowodanów uzyskujemy maksymalną wytrzymałość organizmu.
Powszechnie wiadomo że nie uzupełnione zapasy glikogenu w organizmie powodują obniżenie wytrzymałości fizycznej. To znaczy zawodnik nie wytrzymuje tempa w ciągu trwania treningu/zawodów. Dobrze zaplanowany i ułożony jadłospis jest podstawą aby sportowiec mógł osiągać zadawalające wyniki. Jednak sportowcy trenujący bardzo intensywnie, często uczestniczący w zawodach mają duże kłopoty w uzupełnianiu zapasów węglowodanów tylko poprzez posiłki. Vitargo® CARBOLOADER daje możliwość uzupełniania węglowodanów w bardzo skuteczny i wygodny sposób.
Według dietetyków sportowiec ważący 70-75 kg potrzebuje 600g rozpuszczalnych węglowodanów dziennie na trzy dni przed zawodami. Aby uzyskać taką ilość węglowodanów zawodnik potrzebowałby zjeść ok. 5 kg ziemniaków, lub 2,5 kg makaronu w ciągu dnia. Z ręką na sercu: Kto da radę pochłonąć taką masę jedzenia ?
Z Vitargo® CARBOLOADER możliwe jest zachowanie normalnej diety przy jednoczesnym, maksymalnym uzupełnianiu węglowodanów !
Gwarantowany, skuteczny i optymalnie wykorzystany trening dzięki uzupełnianiu węglowodanów.
Bardzo ważne zarówno dla wyczynowców i amatorów jest zachowanie balansu energetycznego. Organizm któremu nie dostarczymy odpowiedniej ilości energii jest narażony na infekcje, mogą pojawić się symptomy przetrenowania. Aby temu zaradzić bardzo ważne jest aby w ciągu 1 / 2 - 1 godziny po treningu/zawodach uzupełnić organizm w odpowiednią ilość węglowodanów (glikogen w wątrobie i mięśniach).
Vitargo® CARBOLOADER jest jedyną gwarancją że w sposób bardzo szybki i nie powodując zaburzeń uzupełni węglowodany z wodą. Węglowodan zawarty w Vitargo® (według badań Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie) 70% szybciej niż inne napoje sportowe uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach i w wątrobie po treningu/zawodach.
Utrzymanie tempa podczas trwania zawodów.
Vitargo® CARBOLOADER jest napojem sportowym dla zawodników stawiających sobie duże wymagania. Podczas wysiłku organizm potrzebuje 1-1,5g węglowodanów/kilogram ciała przez godzinę, aby utrzymać właściwy poziom cukru we krwi (obniżenie poziomu cukru we krwi powoduje utratę tempa i zdolności koncentracji). Podczas trwania zawodów najlepsze rezultaty uzyskuje się pijąc Vitargo® CARBOLOADER, zawodnik ważący 70-75 kg powinien wypijać 1 torebkę (75g) Vitargo® na godzinę.
Vitargo® CARBOLOADER posiada tę zaletę że opuszcza żołądek bardzo szybko i dlatego nie powoduje zaburzeń żołądkowych podczas wysiłku sportowego.

Jaki używać napój Vitargo® Carboloader czy + ELECTROLYTE?
Podczas krótkiego treningu/zawodów stwierdzono że minerały znajdujące się w jedzeniu są wystarczające. Podczas dużego wysiłku gdzie zawodnik poci się bardzo dużo, jest wskazane aby uzupełnić minerały po to żeby utrzymać bilans minerałów i uniknąć między innymi występowania kurczów mięśniowych.

Cechy produktu
Wielkość porcji 75g
Liczba porcji w opakowaniu 26
Składniki skrobia jęczmienna, regulator kwasowości-kwas cytrynowy, tri-natriumcitrat (tri sodium citrate), glukonat wapnia, glukonat magnezu, naturalny aromat, glukonat potasu, substancje słodzące- aspartam i acesulfam K, barwnik (beta karoten).
Składniki odżywcze w 100g
Zawiera substancje słodzące Tak
Zalecany sposób użycia Porcję (75g) zmieszać z 500-800 ml wody.
Uwagi Produkt zawiera fenyloalaninę i nie może być spożywany przez chorych na fenyloketonurię. Nie poddawać gotowaniu.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

VITARGO - Carboloader 2kg

VITARGO - Carboloader 2kg

Węglowodany Vitargo 2kg , Smak : Orange

Write a review